StrefaZdrowia

Niezależnie od tego, czy chcesz zachować zdrowie i schudnąć, czy zachować sylwetkę, nasi trenerzy i dietetyk są tutaj, aby Ci pomóc.

Dietetyka
Treningi Medyczne

Zadbaj kompleksowo o zdrowiew jednym miejscu

Szukasz miejsca, gdzie kompleksowo można zadbać o zdrowie? 

Łączymy dbałość o zdrowie od prawidłowo zbilansowanej diety do treningu medycznego, gdzie poprzez ćwiczenia przywracamy ciało podopiecznego do zdrowia.

 

 

Poznaj dietetykai Trenerów medycznych

Po co midieta?

Dieta to sposób odżywiania i nie powinna kojarzyć się jedynie z odchudzaniem. Chcemy odczarować to słowo, żeby nie kojarzyło się z wyrzeczeniami, wysiłkiem i trudnym zmaganiem, a ze stylem życia, radością i energią, która pojawia się, gdy nasz organizm jest prawidłowo odżywiony.

Czym różni się trening personalny od medycznego?

Trening medyczny to połączenie fizjoterapii i treningu. Trening medyczny powstał z myślą o osobach, które po zakończeniu rehabilitacji potrzebują łagodnego przejścia do treningu specjalistycznego lub nie osiągnęły jeszcze wystarczającej sprawności i czują potrzebę rozćwiczenia całego ciała. 

Co potrzebuję,żeby umówić się na dietę lub trening

Wizytę dietetyczną oraz trening medyczny należy wcześniej umówić z dietetykiem i trenerem medycznym. Kontakt przez naszą recepcję (534 636 476) lub bezpośrednio z dietetykiem (603 129 478)

dietetyka zdrowy tryb życia
trening na siłowni pod okiem trenera