Rozpocznij treningw naszej strefie treningu

W ramach członkostwa masz dostęp do wielu treningowych opcji: mnóstwa zajęć grupowych do wyboru, treningu ze sprzętem, lub na maszynach na siłowni. Możesz wybrać też opcję treningu z trenerem personalnym.

Siłownia
Zajęcia Fitness
Treningi personalne

Właściwa równowaga pomiędzyjakość i intensywność

Niezależnie od tego, od czego zaczynasz, możesz dołączyć do nas, gdy tylko zdecydujesz, że chcesz przenieść swoje zdrowie na nowy poziom. W każdym wieku, w formie, bez formy, bez doświadczenia lub wyczynowy sportowiec, jesteśmy podekscytowani możliwością spotkania się z Tobą i pomocy w osiągnięciu Twojego celu.

Poznaj naszych trenerówtreningów grupowych i personalnych

Jakie dokładnietypy zajęć macie w ofercie?

Zaczynając od nieskomplikowanych zajęć na kręgosłup,  poprzez pilates, aż do zajęć mocno spalających typu fat killer i Cross Trening, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak wybierasz indywidualny trening, możesz go wykonać na siłowni lub pod okiem trenera personalnego.

Jak się dowiem, która opcja jest dla mnie najlepsza?

Oferujemy zajęcia dla początkujących, oraz bardziej zaawansowane. Dzięki przeprowadzonej rozmowie, możemy zaproponować Ci najlepszą opcję. Porozmawiaj z osobą na recepcji lub trenerem prowadzącym. 

co potrzebujęzabrać na trening?

Butelkę wody, którą też w razie czego możesz kupić na recepcji, ręcznik i wygodne buty na przebranie oraz ubranie. Ubrania powinny nie krępować ruchów. Pamiętaj, że w trakcie treningu na pewno się rozgrzejesz, więc nie zabieraj bardzo grubych dresów.