Strefa SPA

Chcesz oczyścić myśli, zrelaksować się i odprężyć ciało, wypocząć lub pozbyć się napięcia, wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji: masażu lub sauny.

Masaże i zabiegi
sauna

uzdrawiająca mocmasaży i sauny

Prowadzisz intensywny tryb życia? Masaż może pomóc w redukcji stresu poprzez zmniejszenie napięcia mięśniowego, zwiększenie przepływu krwi i uwalnianie endorfin. Podobnie sauna wykazuje wszechstronny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Działanie wysokiej temperatury na organizm wpływa na obniżenie ciśnienia krwi, redukuje stres i zmęczenie.

Poznajmasażystkę

jaki masażwybrać?

Jeśli doskwiera Ci ból pleców, mięśni nóg, ciągłe napięcia wyczuwalne w ciele- dobrą opcją dla Ciebie będzie masaż klasyczny, leczniczy. Rozluźni mięśnie i powięzie. Masaż relaksacyjny polecany jest w stresie i dla osób, które chcą wyciszenia.

Chcę skorzystać z sauny?

W naszej suchej saunie może maksymalnie przebywać 5 osób. Zadzwoń do nas i umów się na saunowaniem minimum godzinę przed planowanym przyjściem. 

Jak się przygotować

Przed zabiegami i sauną oczyść ciało prysznicem. Do sauny zabierz swój ręcznik i klapki. Na masaż zabierz dobre nastawienie, nic więcej nie potrzebujesz.

gabinet masażu
relaks w saunie